URARTU TEMİZLİK SONBAHAR KAMPANYASI – VAN
18 Eylül 2018
Van Temizlik 2019 Mart Kampanyası
8 Mart 2019

VAN URARTU TEMİZLİK HOŞ GELDİN 2019 KAMPANYASI

Van temizlik şirketleri arasında yer alan “Urartu Temizlik – Van” şirketimiz her sezon olduğu gibi önümüzdeki günlerde 2019 yılına yaklaşmamız ile birlikte her türlü temizlik faaliyetleriniz için sizlerin yine yanında olmaktan gurur duyar.

en uygun temizlik

Ev temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, mağaza temizliği, okul ve camii temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi bir çok alanda hizmet veren firmamız sizlere kışa hazırlık için yaptıracağınız temizlik işlemleri ile ilgili “Yeni Yıla Hazırlık Kampanyası” düzenlemekten gurur duyar.

2019 yılı öncelikle herkese kutlu ve mutlu olmasını temenni ederiz. Van Temizlik Şirketleri arasında bulunan şirketimiz “Urartu Temizlik Van” bir çok alanda siz müşterilerimize faaliyet vermektedir. Van ili ve il ve ilçelerde hizmet veren şirketimiz sizlere bir çok hizmet vermektedir. Ev Temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Dış Cephe Temizliği gibi bir çok alanda faaliyet veren şirketimizin yaptığı diğer iş ve işlemler için /hizmetlerimiz başlığı altında görebilirsiniz.

Yine önümüzde yaklaşan günlerde gelecek olan 2019 yılına hoş geldin kampanyası düzenlemekteyiz. %20 indirimli olarak sizlerde kışa hazırlık yapabilirsiniz. En değerli yaşam alanlarınızda sizlere daha temiz bir ortam sunmanın mutluluğu içerisindeyiz.

TEMİZ GÜNLER Dileriz. Temizlik İçin Her zaman bekleriz. Bizlere Van Temizlik Telefon Numarası ile ulaşabilirsiniz.

VAN URARTU TEMİZLİK

Call Now ButtonHEMEN ARA