VAN URARTU TEMİZLİK HOŞ GELDİN 2019 KAMPANYASI
22 Kasım 2018

Van Temizlik 2019 Mart Kampanyası

Urartu Temizlik ailesi olarak kampanyalara hız kesmeden devam ediyoruz. Yıl içerisinde kampanyalarımız bir yandan devam ederken, diğer yandan sizlere mükemmel temizliği daha ileriye nasıl götürebiliriz onun hazırlıkları devam etmektedir.

2019 yılında günler hızla ilerlemektedir. 2019 yılında Geçtiğimiz günlerde 2 ay daha geride bıraktık. bu geçtiğimiz iki ay olan ocak ve şubat aylarında sizleri kampanyasız bırakmadığınız gibi şu an içinde bulunduğumuz mart ayında da sizleri kampanyasız bırakmıyoruz. Her dönem olduğu gibi bu Mart ayında da sizleri birçok temizlik ihtiyaçlarınız konusunda profesyonel van temizlik hizmetlerini hem ayağınıza getiriyoruz. hem de birçok temizlik branşında sizlere inanılmaz indirimler sunuyoruz.

Ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, dış cephe temizliği, Restoran ve Cafe temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, stor perde yıkama, fabrika yıkama gibi bir çok temizlik işlerinizde en büyük yardımcınız her zaman olduğu gibi Van Urartu Temizlik Firması. Günlük temizlik ve ev temizliği başta olmak üzere hem gündelik için çalıştırarak hem de keyif sürmek size kalıyor.

Kurulduğu günden bugüne firma politikası olarak sizlere daha temiz bir dünyayı daha yaşanılabilir bir hale getirmeyi üzerimize vazife ettik. Daha yaşanılabilir bir dünya için elele projemiz kapsamında sizlere günlük yaşam alanlarınızda daha temiz ve daha ferah ortamlar kuruyoruz. Başta Van ilimiz ve yakın ilçeleri olan Tuşba, ipekyolu ve Edremit ilçelerinde temizlik hizmetlerimiz Son sürat devam ederken Ayrıca diğer ilçelerimizde de hizmetlerimiz devam etmektedir. Erciş, Gevaş, saray, Bahçesaray, Çaldıran gibi ilçelerimiz ile birlikte, Bitlis, Hakkari gibi, Doğu Anadolu’nun Parlayan Yıldızı olan birçok ilimizde Hakkari’den Artvin’e kadar temizlik sahamızı genişlettik. Siz müşterilerimizin firmamız olan van urartu temizlik firmasına göstermiş olduğu büyük ilgiden dolayı teşekkür ederiz ve sizler için çalışma sahamızı çok daha geniş alanlara yaymaktan gurur duyarız.

Urartu temizlik firması olarak 2019 yılının hem istihdam hem enflasyonla topyekün mücadele hem de kampanya yılı ilan ettik. Böylece Sizler de bu ayki kampanyamız olan hem 2019 Bahar aylarına hazırlık hem de mart ayı kampanyamız olan tüm temizlik hizmetlerimizde indirim yaptığımızı gururla sunarız. Başta ev ofis Ve işyeri temizliği olmak üzere diğer bütün temizlik hizmet gruplarımız da sizlere daha kaliteli hizmeti daha uyguna verebilmek adına %10 indirimi sizlere sunmaktan Gurur duymaktayız.

Ülkemizin geçmiş olduğu bu darboğaz ile birlikte enflasyonla topyekün mücadele etmekteyiz. van piyasasını canlı tutabilmek ve üzerimize görev olan daha temiz bir dünya için evde projemiz kapsamında bu indirimle birlikte üzerimize düşen büyük görevin küçük bir kısmını sizlere Bu yazı ile birlikte sunuyoruz. Ev ofis işyeri temizliği başta olmak üzere hem koltuk yıkama hem dış cephe yıkama hem baca temizliği hem de su deposu temizliği gibi birçok branşta üzerimize düşen görevi küçük de olsa yapmaya çalıştık. Asıl olarak Bizler bu çalışmayı hizmet kalitemiz arttırarak yaptık. Deneyimli ve uzman kadromuzu genişleterek hem eğitimli hem de işin uzmanı birçok çalışanımız ile sizlere daha temiz bir dünyayı daha kısa zamanlarda ve en değer verdiğimiz yaşam alanlarımızda başlayarak duyuruyoruz.

Bizler için en önemli yerler günümüzün bir çok vaktini geçirdiğimiz evlerimiz ofislerimiz ve iş yerlerimiz dır. Bu ortamlarda hem küçük çocuklarımız hem de yaşlı ebeveynlerimiz bulunmakta Ve bizlere gibi onlar da temizliğe ihtiyaç duymaktadırlar. Bu bilinç ile daha iyi nasıl ulaşabiliriz düşüncesini harmanladık. Böylece sizlerden gelen geri dönüşler ile birlikte yaklaşık 3 yıl olan sektör tecrübemiz ve van ilinde ve çevre birçok ilde oluşan referanslarımız ile birlikte projelerimizi çıkarttık ve hazırız.

Bizlere van temizlik firmaları arasında en iyi film olarak gördüğünüz den dolayı sizlere çok teşekkür etmekteyiz.

Sizlere de yaşam alanlarınızda hemen temizlik hizmeti alabilmek için iletişim kanallarımızı kullanabilir, veya Bizim de direk bağlantıya geçerek 0507 610 65 14 numaralı telefondan hemen arayarak bir randevu oluşturabilirsiniz. Van temizlik firmaları arasında bir numaraya getirmiş olduğunuz Van Urartu temizlik firması olarak teşekkür ederiz.

Van Urartu Temizlik

Call Now ButtonHEMEN ARA