Ev Temizliği

Ev temizliği denilince akıllara bir çok konu gelmektedir. Ev temizliği konusunda bu ve benzeri bir çok bilgiye bu kılavuz sayesinde ulaşmanızı biz Van Temizlik ailesi olarak sağlamaya çalışacağız. Ev Temizliği konusu aslında sanılanın aksine basit bir olay değildir. Evde ev hanımlarının defaat ile bu konudan muzdarip olduğunu ara sıra görürüz. Bazen 3+1 evin temizliğini baştan sona yapmayı denesek bir günden daha fazla sürer. ayrıca evin her noktasına da ulaşamamış oluruz.

van ev temizliği

Van Ev Temizliği hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz?

Ev temizliği hem evde kendimizin yaptığı bir gündelik işken, bazen de profesyonel yardım gerektiren bir iştir. Van ev temizliği nedir? En iyi temizlik firması hangisidir? profesyonel temizlik nasıl yapılır? gibi bir çok sorunuzun cevabını bu yazımızda vermeye çalışacağız.

Ev temizliği başlı başına iki kısıma ayrılmaktadır. Birinci kısım gündelik olarak evde yaptığımız temizliktir. İkinci kısım ise gündelik temizliğin yada gündelikçilerin yapmış olduğu temizlik haricinde yapılan profesyonel temizlik hizmetidir. Siz müşterilerimiz olarak zaten ilk kısım hakkında bir çok bilgi ve tecrübeye bizden ziyade daha iyi görüyorsunuz. Bizler size burada anlatmak istediğimiz olay profesyonel temizlik hizmeti nedir? içeriği nasıldır? gibi soruların cevaplarıdır.

İkinci kısım olan profesyonel ev temizliği konusunda her müşterimizin olduğu gibi sizlerinde yardıma her zaman ihtiyacı vardır. Belki kişi olarak kendimiz bu konuda geri planda kalsak bile sevdiklerimiz için temizliğin önemini anlatmaya gerek yoktur. Çünkü bazen bebeklerimiz, bazen misafirlerimiz bazende yaşlı olan kimseler için temizlik çok önemlidir.

Aslında temizliğin önemini sadece bu kişilerle sınırlamakta doğru değildir. Asıl olan herkesin temizliği, her yaşam alanımızın temizliğidir. Bizler Van Urartu Temizlik Şirketi olarak kendimize bir slogan belirledik. Bu slogan ile yapmış olduğumuz işlerde hep bu cümleleri aklımızdan çıkarmadan çalışmaya başladık. Bunun sayesinden binlerce mutlu müşteri yüzlerce mutlu işletme elde ettik. Sloganımız her zaman “Daha temiz bir dünya ve daha yaşanılabilir bir yaşam alanı için el ele” dedik.

Profesyonel Ev Temizliği İçerisinde Neler Var?

Ev temizliği içerisinde olan her şey bu hizmetin içerisinde mevcuttur.

Aslında Ev Temizliği olunca maddeleri daha da yükseltmek olabilir. Temel taşlar olarak bu kategoriler yerindedir. Bir evin profesyonel bir temizliği yapılacağı zaman bizler ekipleri ve hizmetleri sizin için ortaya çıkartıyoruz. İhtiyaçlar belirlendikten sonra geriye sadece sizlerin arkasına yaslanması ve iş bitimini beklemesi kalıyor. Bizlerde böylece mutlu müşterilerimizi izliyoruz. A’dan Z’ye bir temizlik için evin büyüklüğüne göre eleman görevlendirmesi yapıyoruz. bir, iki veya üç elemanımız sizler için yaşam alanlarınızı temizlerken, diğer bir yandan başka çalışanlarımız koltuklarınızı yıkıyor, bir diğer çalışanlarımız sizlerden halılarınızı alıp ya fabrikamızda, ya da yerinde koltuk yıkama hizmetimiz akabinde yıkıyorlar.

Duruma ve kirliliğe göre akabinde yataklarınızı da yıkıyoruz. Bazı durumlarda evdeki yapıya göre çamaşırlarınız yıkandıktan sonra kurutulup ütüleniyor. yani kapsamlı bir temizlik hizmeti içerisinde yok yok. Siz sadece sabah evi bize teslim edersiniz. Akşam üzerin iş bitimi evinizi teslim alır bizler de sizlere temiz bir yaşam alanı bırakmanın mutluluğunu yaşarız.

Bundan 3 yıl önce sektöre ilk girdiğimiz zaman bu gibi hizmetler yoktu. Müşterilerimiz ev temizliği için gündelikçi aramakta, sonrasında koltuk yıkama hizmeti için başka bir firma bulmaya çalışmakta, halı yıkama için fabrika aramaktaydı. Urartu Temizlik Firması ile birlikte bu gibi ihtiyaçların hepsi tek firmada toplanmış oldu. Böylece en önemli olarak sizler sadece bir yeri aramaktasınız. “En uygun ev temizliği” bizimle sizlere sunuldu.

Van Temizlik iletişim için tıklayınız.

Temizlikte sistematik çalışmak şarttır. Bu konudaki diğer bir ayrıntı nokta ise ev temizliğini pratik yapabilmektir. Bununla ilgili bir çok pratik nokta mevcuttur. Bir çok ev temizliği firması bu detayları atlamakta ve sizin kolayca yapılacak bir işinizden dolayı zarar etmenize neden olmaktadır. Örnek vermek gerekirse, parkelerimiz bizim evlerimiz için maliyeti yüksek birer yalıtım malzemedir. Eğer farklı metotlar uygulamadan şu dökerek temizlemek isterseniz bir müddet sonra parkeler şişme yapacaktır.

Bu gibi ev temizliğinde bir çok püf noktası mevcuttur. Bu noktaların atanması sonucunda kendinizi çok rahatsız hissedeceğiniz sonuçlar ortaya çıkacaktır. Temizlik işini ehline vermek ve profesyonel anlamda hizmet alabilmek bu nedenle önemlidir. Belki bir yerden 5-10₺ kar etmek istersiniz ama sonucunda binlerce lira zarar çıkabilmektedir. Bu nedenle bizler bu anlamda sizlere müşteri memnuniyeti ön planda anlayışımız ile yardımcı olmaktan gurur duymaktayız.


Evimizi temizlendikten sonra nasıl güvence altına alabilirim?

Evinizi temizledikten sonra Yangın, hırsızlık, doğal afetler gibi bir çok konuda güvence altına almak istiyorsanız buradayız. Anlaşmalı olduğumuz Van Sigorta firması ile sizlerin de evine konut sigortası ve dask yapılarak bu konularda güvence altına alınmış olursunuz. Van Pamuk Sigorta ile ortaklık sayesinde gücümüze güç katıyoruz.

Ev temizliği bizim işimiz. . .

Call Now ButtonHEMEN ARA