YAZ TEMİZLİĞİ KAMPANYASI
4 Temmuz 2018
VAN URARTU TEMİZLİK HOŞ GELDİN 2019 KAMPANYASI
22 Kasım 2018

URARTU TEMİZLİK SONBAHAR KAMPANYASI – VAN

Van temizlik şirketleri arasında yer alan “Urartu Temizlik – Van” şirketimiz her sezon olduğu gibi önümüzdeki günlerde her türlü temizlik faaliyetleriniz için sizlerin yine yanında olmaktan gurur duyar. 

Ev temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, mağaza temizliği, okul ve camii temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi bir çok alanda hizmet veren firmamız sizlere kışa hazırlık için yaptıracağınız Sonbahar Temizliğinde %10 indirim sunmaktadır. 

Yoğun geçen temizlik dönemlerinden birisi olan Sonbahar mevsiminde sizlerde profesyonel bir çözüm ortağı arıyorsanız erken rezervasyon fırsatlardan yararlanmak için acele edin. 

Urartu Temizlik firmasını, https://www.vantemizlik.com/iletisim/ sayfasından yada 0507 610 65 14 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz. Sadece bir kaç adımda firmamızın profesyonel yönetim anlayışı ve iş akışı ile hizmet alımı yapmış olursunuz. Siz sadece arayın ve randevu alın. İddia ediyoruz. Van ilinde en iyi temizlik şirketi biziz. Ev temizliği ve diğer tüm temizlikler konusunda birikmiş tecrübemiz, bir çok kurumsal iş ortaklarımızdan gelen referans gücü ile sizlere profesyonel bir temizlik sunuyoruz. 

Call Now ButtonHEMEN ARA