Ofis ve İş Yeri Temizliği

Van Temizlik firmaları arasında yer alan Urartu Temizlik firmamız ile bir çok hizmete ek olarak verdiğimiz diğer bir hizmet ise ofis temizliği ve iş yeri temizliği hizmetleridir. Temizlik denilince akıllara ilk gelen firma olarak Van Temizlik işinin uzmanı ekibi, müşterilerin isteklerine cevap veren sağduyusu ile mükemmel hizmeti size bir telefon uzaklığına getirmektedir. Böylece bizlere Van Urartu Temizlik iletişim kanallarından ulaşarak, sizlere temiz yaşam alanları bırakırız.

Van-Ofis-Temizliği
Ofis Temizliği

Ofis ve İş Yeri Temizliği hizmetlerimiz 3 ana grupta incelenebilir.

  • Ayrıntılı Ofis ve İş Yeri Temizliği
  • Periyodik Ofis ve İş Yeri Temizliği
  • Hasar sonucu oluşan ihtiyaçlara yönelik Ofis Ve İş Yeri Temizliği

Yukarıda da belirttiğimiz üzere bu temizlik hizmetleri grubu kendi içerisinde farklılıklar göstermektedir. Her ihtiyaca yönelik temizlik hizmetinde ihtiyaçlar doğrultusunda firmamız planlama yapmaktadır. İş akışını incelemek, işin mahiyetini iş öncesi görmek çok önemlidir. Böylece işin mahiyetine göre temizlik firmamız tarafından planlama yapılmakta ve size sunulmaktadır. Akabinde karşılıklı anlaşma sağlanmakta ve yukarıda belirttiğimiz iş gruplarına karar verilmekle beraber işe başlamak kalır. Size düşen görev arkanıza yaslanmak ve temiz yaşam alanlarının tadını çıkartmak.

Detaylı Ofis ve İş Yeri Temizliği nedir?

Temizlik hizmetleri kendi içinde bölümlere ayrılmaktadır. Bu bölümde detaylı Ofis ve İş Yeri Temizlikleri hakkında bilgi alacağız.

Detaylı Ofis ve İş Yeri Temizliği; adından da anlaşılacağı üzere bir yaşam alanının en detaylı şekilde temizlenmesinden ibarettir. Detaylı denilince akla en uç noktalara kadar temizlik gelmelidir. Burada çalışma alanlarımızın fiziki şartlarına uygun temizlik hizmetleri belirlenmektedir.

Camekan Temizliği

van dış cephe temizliği - cam temizliği
Dış Cephe Temizliği

İş Yerinizde bulunan cam yüzeylerin temizlenmesi bazen çok kolay daha çoğunlukla zor bir işlemdir. İş yeri cam yüzeyler küçük metrekarelere sahip olduğu gibi dükkanın yüzde olarak daha büyük bölümlerini de oluşturmaktadır. Gündelik temizlik hizmetlerimizde normal cam temizliği zaten yapılmaktadır. Anca daha profesyonel işlemlerde bazı durumlarda iskele kurulmakta, bazı durumlarda vinç kullanılmaktadır. Vinç yardımıyla Cam Temizliği, İskele kurma, İskele Yardımı ile temizlik gibi bir çok durumda bizler sizlere bu alanda destek vermekteyiz.

Duvar Temizliği

duvar temizliği
Mob ile duvar temizliği

Duvar temizleme hizmeti yorucu bir iştir. Yaşam alanlarında gözümüzle her zaman gördüğümüz yerler duvarlarımızdır. Gerek estetik açıdan, gerekse hijyen açısından önemi büyüktür. Yapılacak iş kapsamına göre duvar temizliği ile sizlere daha temiz ortamlar sunuyoruz.

Buharlı Duvar Temizliği

buharlı duvar temizliği
Buharlı Temizleme Hizmeti

Duvar temizliği sırasında dikkat edilecek diğer bir konu ise çıkmayan kirlerin temizliğidir. Bu noktada iki seçenek vardır. Buharlı Temizleme veya Boya Badana Hizmeti. Duvar temizliği sırasında eğer kirler çıkmayacak gibi bir durumda ise buharlı temizleme metodu gündeme gelmektedir. Van Buharlı Temizlik hizmetimiz ile zor kirlerle başa çıkmak bizim işimiz. Buhar makinesinin sağladığı en büyük avantaj basınç gücüdür.

İç Mekan Temizliği

İş Yerlerimizdeki iç mekan temizliği diğer bir önemli konudur. İç mekanın büyüklüğü ile doğru orantılı olarak deneyimli elemanlarımız sizlere kapsamlı hizmet vereceklerdir. Burada profesyonel olmak önemlidir. Parke temizliği, fayans temizliği, Derz Temizliği gibi bir çok hizmetler sizlere verilmektedir. İşlem sonunda %100 müşteri memnuniyeti ile ayrılmaktayız. Van Ev Temizliği sayfasında anlatıldığı gibi burada da kapsamlı hizmetler sizinledir. Anlaşmalı kurumlarımız ile aldığımız profesyonel temizlik malzemeleri hat safhada hijyen sağlamaktadır. Anlaşmalı temizlik malzemeleri firması için tıklayınız. www.protemendustriyel.com.tr

Periyodik Ofis ve İş Yeri Temizliği

İş bölümünün önemi günümüz dünyasında hızla artmaktadır. Bir işi bilen bir firmaya vermek gerekliliğinin artması ile birlikte bizler de bu sektörde profesyonel olarak devam etmekteyiz. Firmalar artık kendi bünyesinde eleman çalıştırmaktan kaçınmaktadır. Bazı hizmetlerin sıklığının azlığı ile birlikte firmalar bu işlemleri için daha profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. AVM’ler, AVM’deki dükkanlar, Kafeler, Restoranlar artık temizlik hizmeti için ayrıca eleman çağırmak yerine periyodik temizlik hizmetleri için yardım almaktadır.

Kurulduğu günden bu güne müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan firmamız sizlere periyodik işlemlerinizde yardımcı olmaktadır. Firmamız ile iletişim kurarak, ihtiyaçlar beraber belirlenmektedir. İhtiyaca göre günlük, haftalık, aylık veya sezonluk olarak temizlik işleri tarafımıza bırakılmaktadır.Referanslarımız ile sizlere bu konuda tam destek vereceğimize güvenebilirsiniz. Sizler işlerinize odaklanırken ihtiyaçlarınız Urartu Temizlik bizim tarafımızdan uzman kadromuz ile yürütülmektedir.

priyodik iş yeri temizliği
AVM Temizliği

Hasar sonucu oluşan ihtiyaçlara yönelik Ofis Ve İş Yeri Temizliği

Risklerle dolu bir dünyada yaşıyoruz. Ofis veya İş Yerinizde bazı risklerin oluşması durumu karşınıza gelmiş olabilir. Bir Yangın sonucu iş yeriniz kullanılamaz duruma gelmiş olabilir. yada diğer bir çok risk gündeme gelmiş olabilir. Bunlar;

  • Kaza Durumlarında Temizlik
  • Deprem, Sel gibi doğal afet temizliği
  • Acil Yardım temizliği
  • Grev, lokavt, kargaşalık ile halk hareketlerinden doğan durumların Temizliği
  • Toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım veya yanardağ püskürmesi sonrası temizlik
  • Su Baskını Temizliği
  • Kemirgenlerin oluşturduğu hasarlar

Bir çok risk durumunda temizlik hizmetleriniz gerçekleştirilmektedir. Bu risk durumlarında herhangi bir güvenceniz yok ise temizlik yapılabildiği gibi, Sigortalı olma durumunda sigorta şirketlerinin karşılayacağı teminatlar konusunda da temizlik hizmeti verilmektedir. (Yangın Konut Paket Sigorta Poliçesi). Ayrıca anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri de vardır. Van Pamuk Sigorta ile van sigorta ile İş Yeri Sigortası konularında bizden görüş alabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA