İnşaat, Tadilat Sonrası Temizlik

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri, ev yada işyerinizdeki taşınma öncesi yada herhangi bir tadilat sonrası temizlenmesi istediğiniz hizmet türüdür. Bu hizmetlerden bir kaçı aşağıdaki maddeleri kapsamakla beraber detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. 
Pencere yada Kapılara Yapışmış Bant 
Boya Lekesi
Fayanslara, Granit Mermerlere Akmış Olan Alçı yada Boya Lekesi
Banyo, Lavabo, Mutfak vs. Dezenfekte Edilme İşlemi
gibi temizlik işlerinde profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Urartu Van Temizlik Şirketi olarak sizlere ev, ofis, işyeri gibi inşaat sonrası yada tadilat sonrası hizmet vermekten gurur duyarız. Van Temizlik Hizmetleri. Urartu Temizlik.

Van’da İnşasat Sonrası Temizlik Bizim İşimiz

İnşaat sonrası temizlik gündelik basit bir temizlik değildir. Bu temizlik çeşidi için profesyonel yardım almak ilk birincil özellik olmalıdır. İnşaatlar bittikten sonra müteahitler genellikle inşaat sonrası temizliği yapmadan bırakırlar işi. 
İnşaat Sonrası Temizlik iki çeşittir. 
1) Kaba İnşaat Sonrası Temizlik
2) İnce İnşaat Sonrası Temizlik

Kaba İnşaat Sonrası Temizlik

Kaba temizlik dediğimiz inşaat sonrası temizlik çeşidi adından da anlaşılacağı gibi moloz, derz kalıntısı, banyo ve fayansların kusması gibi bir çok alanda evde oluşan büyük temizlik yüküne verilen genel addır. bu temizlik çeşidinde eğer profesyonel bir destek almazsanız sizlere ciddi problemler oluşturacaktır. Bunlara en önemli örnekte derz aralarının kusması verilebilir. doğru yapılmayan bir temizlik ile derz araları kusma yapar . Daha sonra artık ince işçiliğe geçilse bile 2-3 ay gibi sürelerde ev sahibine yada içinde oturan zilyete sıkıntı çıkartır. Kusmaya devam eder. 
Profesyonel anlamda bir temizlik gerekiyorsa Van Temizlik Hizmetleri olarak bizler sizlerin yanınızdayız. 

İnce İnşaat Sonrası Temizlik

İnce inşaat sonrası temizlik olarak adlandırdığımız temizlik çeşidi inşaat sonrası temizlik çeşitleri arasındadır. Bu Temizlik çeşidi ile kaba temizliği yapılmış olan gerek 1+1 gerekse 2+1 yahutta 3+1 evleriniz ve ofislerinizde, sizlerin tekrardan oluşturacağınız yaşam alanlarında mükemmel temizlik hizmetini van ilinde ayağınıza getiriyoruz. Van temizlik şirketinden aldığınız bu hizmet ile sizler görevi bizlere veriyorsunuz. bizler de %100 müşteri memnuniyetiyle sizlere yaşam alanlarınızı sunuyoruz. Daha temiz bir dünya için faaliyet gösteren temizlik şirketimiz sizlerin her zaman yanında.

İnşaat sonrası temizlik işleminden sonra ne yapabilirim ?

bir inşaat sonrası temizlik işi bittikten sonra sizlere sunduğumuz hizmetler devam etmektedir. Protem Endüstriyel Temizlik firması ile yaptığımız çözüm ortaklığı sonrasında profesyonel anlamda kullandığımız kimyasalları ile sizlere en temiz yaşam alanlarını sunuyoruz. Sizler de hak verirsiniz ki temizlik işi önemli bir iştir. Gündelik hayatta kullandığımız temizlik malzemeleri bir yere kadar etkili olabilmekte ve ötesine geçememektedir. Bizler de sizlere bu alandaki açığı kapatarak ve %100 müşteri memnuniyetini tesis edebilmek için bu hizmeti en kaliteli şekilde sunuyoruz.

temizlik memnuniyeti

Sizlere daha iyi bir gezegende yaşayabilmek için sunduğumuz imkanlar bunlarla da sınırlı değil. Müşteri memnuniyeti ankaetlerimiz ve internet siteleri üzerindeki mutlu müşteri yorumları ile yapmış olduğunuz teveccühü bizleri daha iyi noktalara taşımaktadır. %100 müşteri memnuniyeti sloganıyla çıkmış olduğumuz Van ilindeki maceramıza, her geçen gün müşterilerimizden gelen güzel dilekler ve yapılan yorumlar ile işimizi severek yapmamızı sağlamaktadır. Böylece bizler sizlere hep daha iyiyi sunmaya çabalarken bizler için bir aşka dönüşmektedir. Sizler bizlere iletişim kanallarımızdan ulaştıkça bizler sizlere bir adım daha yaklaşmaktayız.

Diğer Van Temizlik Hizmetleri Nelerdir?

Ev, Ofis ve İş Yeri temizliği

Yangın Sonrası Temizlik

Okul, Camii ve Yurt Temizliği

Koltuk Yıkama Hizmeti

Yatak Yıkama Hizmeti

İnşaat ve tadilattan sonra evinizde oluşacak olan kirliliği temizlemek için profesyonel destek almadan evinizi temizlemek isterseniz bizim sizler için hazırlamış olduğumuz aşamaları takip ederek yapmak sizler için oldukça kolay olacaktır. İnşaatın ve tadilatın temizliği göz korkutan bir detaydır , aslına bakacak olursak planlı ilerlerseniz işler sizin istediğiniz gibi ve kontrolünüz altında olacaktır. Sizler de bizleri 0507 610 65 14 Numaralı hattan arayarak bir randevu alırsınız. Bizler de akabinde sizlerin yapmış olduğu bu planlama çalışmasını devir alırız. Böylece sizlere sadece arkanıza yaslanmak ve temizliğin tadını çıkartmak kalır. Urartu Temizlik, üstün referanslar ile sizlere bu konuda iddialı olduğunu göstermektedir. Daha iyi ve daha temiz bir dünya için elele sloganımız ile bu yolda yürümeye devam etmekteyiz.

Call Now ButtonHEMEN ARA