URARTU TEMİZLİK HAKKIMIZDA

hakkımızda urartu temizlik
Urartu Temizlik Hakkımızda

Urartu Temizlik Hizmetleri

2016 yılından bu yana gelişimini sürdüren firmamız Van Temizlik Firmaları arasında yükselişini sürdürerek Van ili ve çevresinde hizmetlerini yayarak büyümeye devam etmektedir.Van temizlik Şirketleri arasında önde gelen Urartu Temizlik Firmamız, Van ilinin tüm merkez ve ilçelerinde profesyonel makine, teçhizat, temizlik ekipmanları ve ekip ile hizmet vermektedir. Sektörde uzun yıllardan gelen geçmişimiz hizmet verdiğimiz alanlarda bizim uzmanlığımızı pekiştirirken sürekli olarak teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmemiz sorunlarınız için kalıcı ve etkili çözümler sunmamız adına büyük bir avantaj oluşturur. Urartu Temizlik olarak hizmet verdiğimiz ilçelerde; Temizlik, halı ve koltuk yıkamada hizmetlerimiz mevcuttur.


Hakkımızda

Sektörde birşeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her eve hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.

van temizlik hakkımızda

Misyonumuz

Hızla gelişen temizlik sektöründe değişen müşteri beklentilerine uygun hizmet vermek kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini sağlamak.


Vizyonumuz

Sosyal sorumluluk anlayışı içinde kalite hedefleri ve temizlik alanında en son yenilikler ışığında kaliteli hizmet sunmak.


Urartu Temizlik Şirketi Hizmetleri

Yukarıda belirttiğimiz gibi temizlik alanında bir çok alanda faaliyet yürütmekteyiz. Sizler temizlik ihtiyacınız olduğu zaman bizleri ararsınız. Bizler de her türlü temizlik ihtiyacınıza binaen sizlere uzman kadromuz ile planlı çözümler sunarız.

urartu temizlik hakkımızda son görsel
Call Now ButtonHEMEN ARA